Dajme knihám druhú šancu

Dajme knihám druhú šancu

          

Aké knihy priniesť?

  • knihy môžu byť určené aj pre deti, dorast či dospelých, rôzne odborné knihy  

 

 Kedy a kam knihy priniesť?

  • knihy treba priniesť do kabinetu v chemickej učebni alebo nechať v mobilných vozíkoch v pavilónoch A, B, C

 

 Termín nosenia kníh je od 18.1. do 21.1.


VIDEOPREZENTÁCIA - pre spustenie prezentácie kliknite

MENU SLOVENSKEJ KUCHYNE v podaní žiakov z II.K  - prezentácia žiakov odboru hotelová akadémia


Spoznajme ryby a morské plody Ing. Helena Mihálová, účastníčka projektu pod názvom: "Spracovanie a príprava rýb a morských plodov." pripravila pre študentov III.K triedy otvorenú hodinu, na ktorej im formou prezentácie podala nové vedomosti a zručnosti v oblasti spracovania rýb a morských plodov.
Prevzatie dokladov Študentom, ktorí sa zúčastnili mesačnej stáže v Málage boli odovzdané dokumenty Europassy - mobilita, zároveň sú registrovaní na Ministerstve školstva a Certifikát vydaný školou.
Na dve hodiny v Dánsku Žiaci IV.L a IV.K sa pomyselne premiestnili na špeciálny program v odbore kuchár/čašník do upršaného Dánska, ktorý im predstavili účastníčky krátkodobej mobility. Prostredníctvom prezentácie im porozprávali o ceste, ubytovaní, výletoch a veľký dôraz kládli najmä na odbornú stránku pobytu.
Dňa 1. 12. 2021 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo olympiády v španielskom jazyku. Školského kola sa zúčastnilo celkovo 6 žiakov z triedy III.K.
Gesto pre mesto Zapojili sme sa do programu Gesto pre mesto s projektom Angličtina pre všetkých – zaujímavo a efektívne. Prečítajte si naše plány a podporte nás hlasom. Ďakujeme
Predmetová komisia cudzích jazykov zorganizovala školské kolo olympiády v nemeckom jazyku. Žiaci našej školy súťažili v disciplínach, v ktorých mohli preukázať svoje vedomosti, jazykové zručnosti, pochváliť sa a zmerať si sily so spolužiakmi.
Vzdelávanie pedagógov v zahraničí V rámci nového programu Erasmus+ traja naši pedagógovia odišli na mobility - výučbové kurzy do Dánska a do Rakúska, kde budú zlepšovať svoje kompetencie vo svojich odboroch.

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac February 2022 Nasledujúci mesiac
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28