Úspešní absolventi

Absolventka Lucia  

Lucia, absolventka SOŠ obchodu a služieb v Prievidzi, rozpráva o štúdiu v odbore obchod a podnikanie, zahraničných stážach, cestovateľských skúsenostiach a súčasnej pracovnej pozícii na Floride.

Absolvent Michal  

Michal študoval v odbore hotelová akadémia na SOŠ obchodu a služieb v Prievidzi. Vedomosti a zručnosti získané na strednej škole počas teoretického i praktického vyučovania využil naplno a v súčasnosti pracuje v zahraničí a cestuje po celom svete.

Absolvent Kristián  

Odbor kuchár je krásne avšak náročné povolanie. Vybral si ho aj Kristián, absolvent SOŠ obchodu a služieb v Prievidzi, ktorý od malička inklinoval ku gastronómii a k vareniu. Od umývania riadu sa cez rôzne pracovné pozície vypracoval na šéfkuchára v novootvorenej reštaurácii v Banskej Bystrici.

Absolvent Martin  

Mnohým našim absolventom sa vďaka štúdiu na Kaline plnia ich cestovateľské sny. Aj Martin je toho dôkazom. Po štúdiu roky pracoval na výletných lodiach a následne sa usadil vo Švajčiarsku, kde pracuje ako raňajkový supervisor vo štvorhviezdičkovom hoteli.

Absolvent Samuel Chlpek  

Absolvent SOŠ OaS Prievidza, Samuel Chlpek, spomína na svoje začiatky v gastronómii a štúdium na strednej škole, ktorá mu bola odrazovým mostíkom do praxe. Dnes pôsobí ako špecialista na digitálny marketing a študuje na Obchodnej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave.