Kozmetika

Žiacke pracoviská – kozmetika, manikúra, pedikúra

  Salón „Visage4you“ a  DS „Kalina“

V rámci vzdelávania pripravujeme na našej škole žiakov aj v študijnom odbore kozmetik.  Na účely kvalitnej výučby a odbornej prípravy máme zriadené dve  pracoviská praktického vyučovania:

Salón „Visage4you“ , na Ul. Terézie Vansovej č. 25, Prievidza, Tel 046/542 6173

Dom služieb „Kalina“, na Ul. Kalinčiaka č. 3, Prievidza, Tel. 046/542 20229

 Jednotlivé strediská sú vkusne  zariadené a plne vybavené pomôckami, materiálom aj elektrospotrebičmi, tak  aby žiaci v procese výučby mohli absolvovať všetky úkony a procesy stanovené tematickým plánom. Naše pracoviská navštevujú skutoční zákazníci, čo skvalitňuje  prípravu  na budúce povolanie. Prácu vykonávajú žiaci pod odborným vedením majsteriek odborného výcviku, ktoré žiakov okrem odbornej stránky pripravujú aj na rôzne súťaže a reprezentáciu školy. Majsterky odborného výcviku absolvujú v priebehu školského roka rôzne školenia a kurzy zamerané na kozmetické ošetrenie a manikúru a pedikúru.

Kozmetický salón ponúka všetky moderné kozmetické služby - farbenie obočia, rias, čistenie pleti, masáže tváre, dekoltu, mikromasáž očného okolia, denné, večerné a slávnostné líčenie, depiláciu, ... Poskytované sú tiež základné pedikérske úkony, masáž nôh, rúk, zábal rúk parfínom, manikúra, zdobenie nechtov na slávnostné príležitosti. Všetky úkony prevádzajú žiačky pod odborným vedením majsteriek odborného výcviku.

 

Naše pracoviská sú vybavené modernými prístrojmi a v rámci služieb sú používané kvalitné kozmetické prípravky.  Ceny služieb sú vypočítané podľa nákladov, v cene je  zohľadnené aj to, že prácu vykonávajú žiaci a sú teda výhodné. Všetky kadernícke úkony vykonávajú žiačky pod dozorom MOV.

Uvedený cenník je zostavený z najčastejšie vykonávaných  úkonov. Cenník obsahujúci všetky poskytované služby sa nachádza na jednotlivých pracoviskách.

Otvorené je v pondelok až piatok 7,30 – 18,00

Počas prázdnin sú žiacke pracoviská zatvorené

 

 

Radi Vás u nás privítame


facebook https://www.facebook.com/kalina.kadernictvo.kozmetika/

 

notino

Objednávať sa už môžete aj formou Notina cez mobilnú aplikáciu. Kliknete si na naše salóny "VISAGE 4 YOU" a "Dom služieb Kalina" a jednoducho sa objednáte. 


Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Máj 2024 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31