Prípravná návšteva v Barcelone

V dňoch 22. – 26. júna 2026 sa pani riaditeľka Mgr. Pernišová spolu so zástupkyňou Ing. Sudrovou zúčastnili prípravnej návštevy v Barcelone v rámci programu Erasmus+.
Cieľom návštevy bolo dohodnúť všetky organizačné a odborné náležitosti pripravovanej mobility žiakov učebného odboru kaderník a barbier, ktorá sa uskutoční na jeseň 2026. Počas stretnutí s partnerskou organizáciou boli prerokované podmienky odbornej praxe.
Veríme, že pripravovaná mobilita prinesie našim žiakom cenné odborné skúsenosti, zdokonalenie jazykových kompetencií a možnosť spoznať nové pracovné postupy i kultúru Španielska.
Tešíme sa na úspešnú realizáciu projektu a na nové skúsenosti, ktoré Erasmus+ našim žiakom prinesie!