Ocenenie UNICEF za celoročné aktivity
Naša škola získala od Slovenskej nadácie pre UNICEF diplom „Škola priateľská k deťom 2025/2026“. Ocenenie je výsledkom celoročných aktivít zameraných na podporu práv detí a rozvoj solidarity medzi mladými ľuďmi.
Počas školského roka sme si pripomenuli Svetový deň detí, zrealizovali prednášku o právach detí a úlohe UNICEF a zapojili sa aj do verejnej zbierky Modrý gombík 2026, prostredníctvom ktorej sme pomohli deťom v núdzi.
Získaný diplom je ocenením úsilia všetkých žiakov a zamestnancov školy, ktorí sa do aktivít zapojili. Ďakujeme, že spoločne vytvárame školu, ktorá je priateľská k deťom a nezabúda na hodnoty ľudskosti, solidarity a vzájomného rešpektu.