Aktuality

MO SŠ v bedmintone chlapcov 2023 Našu školu veľmi úspešne reprezentovala dvojica chlapcov z V.L. Hralo sa systémom každý s každým a naša dvojica nespoznala premožiteľa a suverénne zvíťazila a postúpila na regionálne kolo.
MO SŠ v bedmintone dievčat 2023 Na okresnom prebore v bedmintone stredoškoláčok si naše dievčatá zo IV.K, Nikola Ondrušková a Nicolette Valachová, zmerali sily s dievčatami z GVBN a SOŠ Vansovej.
Písomná maturita 2023 Navždy sa zachovááá... v pamäti nielen stužková, ale i maturita. Jej prvú časť - test a slohovú prácu zo slovenského jazyka absolvovali 14. marca 2023 žiaci všetkých maturitných tried denného i externého štúdia. Druhý deň maturovali z cudzieho jazyka.
Exkurzia Palm Street Boyz Žiaci II.A odboru cukrár využili maturitný deň na exkurziu v reštaurácii Palm Street Boyz, ktorá je zameraná na ázijskú kuchyňu. Zoznámili sa s konceptom reštaurácie, prípravou dezertov...
Hviezdoslavov Kubín 2023 Po dvoch rokoch kovidovej pandémie sme mali príležitosť opäť sa stretnúť na školskom kole Hviezdoslavovho Kubína. Srdce slovenčinára vždy zaplesá, keď majú študenti záujem vystúpiť pred publikom so svojou interpretáciou obľúbeného literárneho textu.
Raz nám znovu vyjde slnko Ani tento rok žiaci 5. ročníka odboru hotelová akadémia ako svoju praktickú maturitnú skúšku nevynechali možnosť pozvať tých najpovolanejších lektorov, ktorí veľmi zaujímavo, odborne a s prehľadom hovorili o svojich skúsenostiach, možnostiach a ponukách v oblastiach, v ktorých aktívne pôsobia.
Kompetencie a povedomie v multikultúrnej triede Posielam Vám zamrznutý pozdrav z fínskych Helsiniek, kde prebieha kurz zameraný na prácu s deťmi z cudzích kultúr a lámanie bariér v triedach s mnohonárodnostným zložením – Competencies and Awareness in a Multicultural Classroom.
Fašiangy na Kaline V školských stravovacích zariadeniach nikdy nezabudnú na sezónne jedlá i slovenské tradície. Ku februáru neodmysliteľne patria fašiangy a jedlá ako šišky, fánky, kačacie stehná, lokše… V školskej jedálni i v A klube tiež pripravili ukážku slávnostne nastrenej tabule.
Stáž v Lipsku Študenti hotelovej akadémie z 3.K boli za cieľom zlepšenia zručností, vedomostí v cudzích jazykoch na stáži v Nemecku od 29. januára do 25. februára. Študenti pracovali v hoteloch Markgraf, Arena City a Via City v Lipsku.
<< < 1 2 3 4 5 > >>

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Marec 2023 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31