Úspešní absolventi


Video

Absolvent Martin

Mnohým našim absolventom sa vďaka štúdiu na Kaline plnia ich cestovateľské sny. Aj Martin je toho dôkazom. Po štúdiu roky pracoval na výletných lodiach a následne sa usadil vo Švajčiarsku, kde pracuje ako raňajkový supervisor vo štvorhviezdičkovom hoteli.

Absolvent Kristián

Odbor kuchár je krásne avšak náročné povolanie. Vybral si ho aj Kristián, absolvent SOŠ obchodu a služieb v Prievidzi, ktorý od malička inklinoval ku gastronómii a k vareniu. Od umývania riadu sa cez rôzne pracovné pozície vypracoval na šéfkuchára v novootvorenej reštaurácii v Banskej Bystrici.

Absolvent Michal

Michal študoval v odbore hotelová akadémia na SOŠ obchodu a služieb v Prievidzi. Vedomosti a zručnosti získané na strednej škole počas teoretického i praktického vyučovania využil naplno a v súčasnosti pracuje v zahraničí a cestuje po celom svete.

Absolventka Lucia

Lucia, absolventka SOŠ obchodu a služieb v Prievidzi, rozpráva o štúdiu v odbore obchod a podnikanie, zahraničných stážach, cestovateľských skúsenostiach a súčasnej pracovnej pozícii na Floride.

Absolvent Samuel Chlpek

Absolvent SOŠ OaS Prievidza, Samuel Chlpek, spomína na svoje začiatky v gastronómii a štúdium na strednej škole, ktorá mu bola odrazovým mostíkom do praxe. Dnes pôsobí ako špecialista na digitálny marketing a študuje na Obchodnej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Jún 2024 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30