Kalina v médiách

V rokoch 2021-2022 Stredná odborná škola obchodu a služieb prostredníctvom programu Erasmus+ opätovne umožnila vycestovať žiakom a učiteľom za novými vedomosťami a zručnosťami.
Čierna ako diabol, horúca ako peklo, čistá ako anjel a sladká ako láska. Tak znie jeden z množstva citátov o káve.
Vrcholom gastronomického servisu je banket. Tento spôsob slávnostného spoločného stolovania si zvolili tretiaci odboru hotelová akadémia Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Prievidzi ako súčasť praktickej záverečnej skúšky. Na bankete hostili svojich rodičov a učiteľov.
Príležitosť otestovať si svoju fyzickú kondíciu mali všetci účastníci Dňa všeobecnej pohybovej výkonnosti. Zorganizovala ho Stredná odborná škola obchodu a služieb v Prievidzi 7. septembra 2018. Zapojilo sa takmer dvesto, prevažne mladých ľudí z regiónu.
Koncom uplynulého týždňa sa Stredná obchodná škola obchodu a služieb na Ulici Kalinčiaka v Prievidzi zaplnila reštauráciami, kaviarňami, kaderníctvami a inými službami. Na dvadsiatom ročníku tradičných Gastrodní ukázali študenti všetko, čo sa v škole zatiaľ naučili.
Už po druhýkrát sa žiaci a učitelia odborných predmetov zo Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Prievidzi v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) zúčastnili na medzinárodnej gastronomickej súťaži Taliansku. Malebné horské mestečko Casargo v polovici marca ...
Tradičné Gastrodni, ktoré organizuje Stredná odborná škola obchodu a služieb v Prievidzi, vstúpili koncom apríla do svojho dvadsiateho prvého ročníka. Podujatie patrí k najobľúbenejším a najnavštevovanejším v okrese Prievidza.
Posledný aprílový štvrtok a piatok sa Stredná odborná škola na Ulici Kalinčiaka v Prievidzi opäť premenila na štýlové reštaurácie, bary, kaviarne a miesta, kde mohli návštevníci obdivovať slávnostné stolovanie, cukrárenské výrobky, módne návrhy a mnoho iných zaujímavostí.
Najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie – také sú Gastrodni žiakov a pedagógov Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Prievidzi. Pokračujú aj zajtra.
<< < 1 2 3 4 > >>

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Máj 2024 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31